Sıkça Sorulan Sorular

Paykwik kodunu bir defadan fazla kullanabilir miyim ?

Hayır. Satın almış olduğunuz paykwik kodları tek kullanımlıktır. Başka kullanım için sitemizden yeni bir paykwik kodu satın almanız gerekmektedir.

Dolandırıcılara karşı nasıl önlemler alabilirim?

Bir çok dolandırma yöntemi uygulayan kişiler var.Size tavsiyemiz güvendiğiniz yerden ukash kart almanız.Çünkü bu kişiler yasal satış yerlerden alım yaparak size kendi sitelerinden satış yapıyorlar.Yatırdığınız hesap numarası aslında gerçek ukash çıların.Size onların hesaplarına para yatırtarak kartları kendileri alıyorlar.Ve bunu yaparken küçük miktarlarda aldığınız zaman size ordan aldıkları kartları veriyorlar .Sizlerde o kişiye güveniyorsunuz.Daha sonra yüklü alımlar başladığı zaman bakıyorsunuz o sitenin yerinde yeller esiyor. Alacağınız sitelerden kesinlikle cep ve sabit telefonları olanları tercih ediniz ve o telefonları arıyarak kontrol ediniz.

Banka Havalesinden Sonra Ne Zaman Kodumu Alabilirim?

Havalenizi yaptıktan sonra Canlı Destek veya telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşıp, havale bilgilerinizi iletiyorsunuz, ardından havalenizi kontrol edip paykwik pin numaranızı hızlı ve güvenli şekilde sizlere iletiyoruz iletiyoruz, 1-2 dakika içinde paykwik pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmiş oluyor.

PayKwik Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Paykwik Kart bir çok Ülkede Kullanılmaktadir. Geçerli bir ön ödemeli Sanal kart sistemidir , birçok online Alışveriş sitelerinde kulllanabilir , oyun siteleri içinde sık kullanışlı bir karttır Kolayca ve seri hızlı şekilde ödeme yapma olanağını sizlere sağlar.

Paykwik geçerlilik süresi nedir?

Sitemiz üzerinden satın aldığınız paykwik kodları 1 yıl boyunca geçerlidir.1 Sene içerisinde istediğiniz sitede kullanımı sağlıyabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler


Almış olduğunuz Paykwik kartlar sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok noktasında ve Dünya çapındaki E-ticaret sistemlerinde ön ödemeli kart yerine geçmektedir.İnternet üzerinden kredi kartı gibi çalışan Paykwik sistemi somut bir
kredi kartı gibi çalışmaktadır ve sadece 19 haneli dijital şifreleme sistemi geçmektedir.Bu kart sisteminin bahis ve oyun sitelerinde kullanıcılara daha güvenlik sağlamasından dolayı ülkemizde son yıllarda oldukça kullanılan bir
sistem durumundadır.Ülkemizde Paykwik satın almak için bu kartın satışını yapan firmaların resmi satış sitelerinden canlı destek veya cep telefonu numaralarından Paykwik kart satın alabiliyorsunuz.Paykwik Kartınızı alırken kişiye
özel bir pin kodu belirlenir. Bu kodun temsilci ve sizden başka kimsenin eline geçmediğine dikkat etmeli önlem almalısınız.
 
Paykwik kart alırken alım yaptığınız web sitesinin ve web sitesinde bulunan
telefon numaları ile uyuştuğunu kontrol edin
Paykwik kartlar ile ilgili kullanıcıların en madur oldukları noktarlar almış
oldukları Paykwik pin kodlarını bozdururken yaşanmaktadır.Bu sebeple almış
olduğunuz Paykwik pin kodlarını bozdururken kesinlikle bildiğiniz ve emin
olduğunuz sitelerde bozdurun
Paykwik Alırken yetkili firma size hesap numarasını verecektir bu firma hesap
numarası olmalıdır
Alım yatğınız istede sadece cep telefonumu var yoksa sabit numara varmı buna
dikkat edin!!

Paykwik Aldığınız Şirket Yasal Mı ?

En birçok uyarı etmeniz gerekli olan konu bu olmalı, Paykwik kart aldığınız firmanın yasal bir şirket olduğundan kesinlikle emin olun , nedeni ise yaşayacağınız herhangi bir sorunda karşınızda muhattap bulmanız amaçlı alışverişlerinizi yaptığınız sitenin şirket olması şarttır.
 
Şirket olup olmadığını anlamanın en pratik yolu da firmanın verdiği banka hesap numaralarının şahıs hesabımı şirket hesabımı kontrol ederek anlaşılabilir.
 
Paykwik Kart Aldığınız Firmayı Arayın
Paykwik kart satın alırken, sitede yazan gsm telefonu numaralarından yetkilileri arayıp teyit almakta fayda var, unutmayın kaçak siteler telefon vermekten kaçınır veya hatalı numara verirler.

Paykwik kodunu bir defadan fazla kullanabilir miyim ?

Hayır. Satın almış olduğunuz paykwik kodları tek kullanımlıktır. Başka kullanım için sitemizden yeni bir paykwik kodu satın almanız gerekmektedir.