PAYKWİK ÖDEME YÖNTEMİ NEDİR?

Paykwik Money markası olarak, markamızın yıllar boyu hizmetini verdiği, yediden yetmişe her kitleden müşterilerine hitap eden sitemizin müşterilerimizin internet üzerindeki alışverişlerinin güvenliğini nasıl sağladığını mercek altına alacağız.
 
Paykwik Kart 14 haneden oluşan, güvenliği özel ve şifreli şekilde sağlanan sanal ödeme kartıdır. Sizin yapmış olduğunuz ödeme karşılığı olarak, size internet üzerinde kullanabileceğiniz, 14 haneli bir kod üretilecektir. Bu 14 haneli kodu ödeme yapmak istediğiniz site içerisinde ilgili bölüme yazmanız karşılığında hesabınıza ödediğiniz tutar yansıyacaktır.
 
 Bu aşamalar esnasında kullanıcıların güvenliğini sağlayan en önemli unsur herhangi bir banka kartı numarası veya özel bilgilerin paylaşılmamasıdır. Bu sayede kötü amaçlı yazılımların kötü amaçlı kişilere sizin özel bilgilerinizi, banka kart numaranızı, banka kart şifrelerinizi, kısaca hiç bir bilginizi elde edemeyeceklerdir.
 
 Unutmayın ki siz internette ne kadar güvenli siteler üzerinden alışveriş yaparsanız yapın, kötü amaçlı yazılımlar bu sitenin içerisine sızmış olabilir. Sizde veya karşı sitede bir kural ihlali olmasa dahi bilgileriniz ikinci, üçüncü ellere geçebilir.
 
 Sizde büyük bedeller ödememek için, ödemelerinizi yaparken sanal ödeme sistemlerini iyi seçin, zarar etmeyin.