Paykwik Nedir Ve Ne Amaçla Kullanılır?

Paykwik money, Türkiye'de uzun zamandan beri ön ödemeli online para yatırma ve para çekme aracı olarak faaliyet sürdüren bir internet sitesinin dijital ürünüdür. Kendi internet sitesinden satışlarını yaptığı paykwik kartla, dijital platformlarda önemli bir ihtiyacı karşılayan bu internet sitesi, ürün olarak elektronik kart satışı yapan bir internet sitesidir. Sattığı kartın adı yukarıda bahsettiğimiz ve kendi internet sitesinin de ismi olan paykwik olarak belirlenmiştir.
               

 Paykwik Money Kart Nasıl Satın Alınmaktadır?

 
 Paykwik almak oldukça basittir. Yapmanız gereken işlem Türkçe yazılımı bulunan ana bayisine giriş yaparak arayüzünden ulaşabileceğiniz üyelik sayfasına bilgilerinizi doldurmanız ve paykwik üyeliğinizi tamamlamaktır.
 
 Paykwik fiyatları hakkında da detaylı bilgi bulabileceğiniz arayüzünde, üyelik yaptıktan sonra sahibi olacağınız elektronik karta hangi limit aralıklarında ne kadar para yatırabileceğiniz de yazmaktadır. Euro olarak para yatırabileceğiniz bu karta, yatıracağınız paralar bakiye olarak görülecektir.
 
 Para karşılığında alacağınız paykwik paralarınızı daha sonraki süreçte ön ödeme aracı olarak kullanacağınız ve üyelikle size verilen elektronik kart numaranızı kullanarak anlaşmalı bahis, oyun ve alışveriş sitelerinde güvenle kullanabilirsiniz.