Paykwik Nedir? Ne İşe Yarar?

Artık alışverişlerin çoğu evden dahi çıkmadan yapılabilmektedir. İnternet üzeri alışverişleri yaygınlaşmış bu alışverişler için ise özel kartlar çıkmıştır.Paykwik yada paykwik money dediğimiz kartlarda bu internet alışverişleri için tasarlanan kartlara örnek olarak verilebilir.
 

 Paykwik Nedir?

 
 Paykwik internet alışverişlerinizi güvenle yapabileceğiniz alışveriş kartıdır. Sanal alışveriş artmış ve bu alışverişler aynı zamanda sanal dolandırıcılıkları da beraberinde getirmiştir. Bu nedenle insanların güveni sarsılmıştır. Paykwik ise tam olarak bu zamanda devreye girmiş ve ciddi manada bir güven toplamıştır. İnsanlar kişisel bilgilerini vermeden güvenle alışveriş yapmıştır. ayrıca paykwikin avantajlı fiyat kalıplarıyla da kendi bütçesine uygun kart limitini koymuştur.
 

 Paywik Fiyatları Ne Kadar?

 
 Fiyatlar konusunda oldukça avantajlı kalıplar bulunmaktadır.Paykwik fiyatları her zaman sabit değildir. Alacağınız paykwik fiyatı arttıkça alınan indirim oranı da yüksektir. Örnekleyecek olursak 10 € paykwik 62 tl ederken 20€ paykwik 124 tl yerine 107 tl dir. 30 € paykwik ise 163 tl dir. bu yüzden büyük kalıp pakywik fiyatlarından faydalanmak her zaman daha avantajlı olacaktır.