Paykwik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kredi kartları ve diğer online alım satım kartları günümüzde sıklıkla kullanılan kartlar arasında yer alır. Paykwik ise bu kartlardan bir tanesidir.
               

 Paykwik Nedir?

 
 Bu kart kredi kartına benzer nitelikler taşır. 16 haneli numaraya sahiptir. Tıpkı kredi kartında olduğu gibi güvenlik kodu ve son kullanım tarihi taşır. İnternet uygulamaları üzerinden alışveriş yaparken kullanılır. Kredi kartından daha güvenilir bir kart sistemidir. Kredi kartı ile arasında olan fark ön ödemeli olmasıdır. Paykwik Money  ile alışveriş yapıldığında hiçbir şekilde faiz ödeme söz konusu değildir.
 

 Paykwik Nasıl Kullanılır?

 
 Bu kart internet uygulamaları içerisinde yer alan alışveriş sitelerinde herhangi bir şey alırken kullanılabilir. Mağazanın ödeme sayfasında bulunan ödeme yöntemleri kısmına gelindiğinde öncelikle kart ismi seçilmelidir. Ardından online şekilde ödeme yapmak için 16 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi yazılmalıdır. Kullanımı son derece kolay, hızlı ve güvenilirdir.
 

 Paykwik Fiyatları Nasıldır?

 
 Bu kart sistemi ile yurt dışı mağazalarından da online bir şekilde alışveriş yapılabilir. Paykwik fiyatları 10 Euro 62 TL, 20 Euro 107TL, 25 Euro 124 TL, 30 Euro 163 TL'dir.