Paykwik İle Para Yatırma Ve Para Çekme

Paykwik money fiyatları euro cinsinden belirlenmiş fiyatlardır. Para yatırırken siz Türk lirası ödeyerek euro almış olursunuz. Aldığınız euor paykwik sisteminde euro olarak görülmez paykwik puan, bakiye olarak görülür. Gerçekte euro cinsinden paraya denk gelen bu puan türü farklı alışveriş sitelerinde veya bahis ya da oyun sitelerinde yine puan cinsinden kullanılmak suretiyle değerlendirilmektedir.
 

 Paykwik Limitleri Nelerdir?

                
 Paykwik fiyatları belirli limit aralıklarında değişmektedir. Bu limit aralıkları sırasıyla şöyledir. 10- 20 -25 -30- 60- 100- 200 Euro olarak belirttiğimiz sayılarda euro alarak pakwik kartınıza yükleme yapabilirsiniz. Euro cinsinden alacağınız paykwik puanı ücretini öderken ödeyeceğiniz Türk lirası ödeme yaptığınız dakikadaki euro Türk lirası kuru üzerinden yapılacaktır.
 

 Paykwik Bakiye Bilgileri Nasıl Takip Edilebilmektedir?

 
 Pakwik elektronik kart sahibi olduktan sonra yapabileceğiniz bu para yatırma işlemi paykwik'in üyelik hesabından takip edilebilmektedir. Hesap bakiyenizi paykwik ana bayisinde yaptığınız üyelik hesabınıza giriş yaparak arada bir kontrol edebilir ve bakiyenizin azalması halinde yeniden para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Paykwik para yatırma ve para çekme işlemi için uygun olarak tasarlanmış yazılım ve kullanım özelliğine sahiptir.