Paykwik İle Alışveriş Güvenli Midir?

Paykwik money, yabancı lisansı bir alışveriş kartı olsa da Türkiye'den de güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir. Halen daha aktif olarak alışveriş ve bahis yayımı yapan birçok internet sitesi ile anlaşması bulunmaktadır.
 
 Paykwik money aynı zamanda güvenilir sisteme sahip bir elektronik karttır. Yüksek güvenlikli koruma sistemleri sayesinde üye bilgileri saklı tutulmaktadır. Üyelerin isimleri kartta yazılmadığı ve online alışveriş sırasında diğer sitelerle paylaşmadığı için yüksek koruma sağlamakta ve başka siteler tarafından üye bilgilerinin ele geçirilmesi önlenmektedir.
 
 Paykwik kartın bu özellikleri sayesinde güvenilirliği artmaktadır. Bu nedenle de korkusuzca kullanılabilmektedir. Halihazırda binleri aşkın kullanıcı sayısına ulaşmış bir dijital online alışveriş kartı olması tesadüf değildir.
 

 Paykwik Fiyatları Nasıldır?

                                  
 Türkiye'de kullanımda olan elektronik kartlar arasında en uygun fiyatlı kartlardan birisi paykwiktir. Paykwik fiyatları genel olarak çok düşük tutarlardan oluşmaktadır. Bu nedenle kolaylıkla satın alınabilmektedir.
 
 Paykwik çoğu zaman kart satışı herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ancak kart satışını tamamladıktan sonra kartı kullanabilmeniz için bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Paykwik kart ücretinin asıl kısmını bu işlemle tahsil etmektedir.