Paykwik Fiyatları

Paykwik Money, dünya genelinde birçok kullanıcının gönül rahatlığı ile kullandığı bir beyaz sanal ödeme aracıdır. Herkesin güvenerek kullandığı sanal kartla internet siteleri de son derece güvenilir hale geldi.
 
 İnternet üzerinden insanların bazı bilgilerini ele geçirerek insanlara kötü sürprizler yapan internet dolandırıcılarının devri paykwik sayesinde son bulmuş oldu. İnsanlar kendilerine ait bilgilerin hiç birini kullanmadan internetten alışveriş yapmanın ve oyun oynamanın keyfini sürüyorlar.
 

 Paykwik Fiyatları Uygun mudur?

                                                          
 Paykwik fiyatları, yapılan ödemenin miktarıyla aynı düzeydedir. Hatta bazen paykwikin bonus teşvikleri ile karşılaşmak ve dolayısıyla yatırılan paradan daha fazla ödeme puanına sahip olmak mümkündür.
 
 Paykwik’e yapılan ödemeler Euro cinsinden yapılmaktadır. Yapılan Euro cinsinden ödemeler, 10-20-30 euro olarak yapılabilmektedir. Tercih edilen ödemeye göre bu ödemenin TL cinsinden karşılığı kadar paykwike para transferi yapılmış olmaktadır.
 
 Paykwike yatırılan bu para artık özgürce ve tüm kimlik bilgileri saklanarak internet sitelerinde kullanılabilmektedir. İster oyun oynayın isterseniz alışveriş yaparak istediğiniz ürünlerin tamamını satın alın. Tercih sizin. Paykwik, en ideal ödeme araçlarından birisi olarak üyeliğinize bekliyor.