Paykwik Fiyatları Uygun Mudur?

 İnternette güvenli ödemeyi sağlayan paykwik money son derece uygun fiyatlara sahiptir. Kart satın alırken, ihtiyacınız kadar olan miktarı kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu durum, her bütçeye uygun bir paykwik money ile karşılaşmanızı sağlamaktadır.
 

  Paykwik Fiyatları

 
 Bir ön ödemeli kart olan Paykwik, çeşitli fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Kart, evrensel niteliklere sahip olduğundan Euro üzerinden satış fiyatları belirlenir. Buna göre en uygun fiyatlı Paykwik 10 Euro'dan başlamaktadır. İnternette ödeme yapacağınız miktar 10 Euro'dan fazla ise, diğer paykwik fiyatları üzerinden kart satın alabilirsiniz. 20 Euro, 25 Euro ve 30 Euro olmak üzere artan kart fiyatları bulunmaktadır. Söz konusu miktarı kendiniz belirlersiniz.
 

 Paykwik Satın Almak

 
 Paykwik satın alınırken, güvenilir bir satış noktasına başvurmak önemlidir. Sitemiz üzerinde güvenli paykwik satışı sağlanmaktadır. Güncel Euro kuru üzerinden yapılan satışlar, sizlerin çıkarlarını korumak üzerine kurulmuştur.
 
 Kartı satın almak için müşteri temsilcilerine ulaşmanız yeterlidir. Müşteri temsilcisine dilerseniz Whatsapp üzerinden veya canlı destek biriminden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kartı satın almanız, hızlı işlemlerle gerçekleşmektedir. Kartınıza birkaç dakika içinde sahip olabilirsiniz.