Paykwik Alımı Ve Kullanımı

E-cüzdan uygulamaları içinde en fazla tercih edilen ve güvenilirliğini kanıtlamış olan paykwik money, banka kartlarının yerini alarak dünyanın her yerinde kullanılıyor. İçinde belirli limitleri olan ve 16 haneli bir kod vasıtasıyla işlem gören Paykwik, para tnasfer işlemlerinden online alışverişlere kadar birçok yönden avantaj sağlıyor. Paykwik satın almak için resmi internet adresine gelerek üye olmak ve hesap açmak gerekiyor. Peki, paykwik fiyatları nasıldır? İşte detaylar;
 

 Paykwik Nedir? Fiyatları Nasıldır?

 
 Diğer sanal kartlarla mukayese edildiğinde özellikle süreklilik anlamında daha çok güven arz eden Paykwik, Neosurf firması tarafından yükleniciliği üstlenmiştir. Yapılan anketlerde azımsanamayacak bir popülariteye sahip olan paykwik, bir e-cüzdan uygulaması olarak alışveriş yapmayı ve para transfer işlemlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde yapmayı sağlıyor.
 
 Paykwik kart üzerinde yer alan kodun kullanılması ile Paykwik bulunan her sitede işlem yapılabiliyor. Paykwik kullanımı yapılırken kredi kartı ve banka kartı gibi CVV numaraların girilmesi gerekmiyor. Yalnızca kodun yazılması ve işleme onay verilmesi yeterlidir. Paykwik fiyatları, içerisindeki limitle eşdeğerdir. Limiti 20, 30, 50 Euro olan kartların satış fiyatları da bu fiyatlar ölçüsündedir.