Paykwik Nedir?

Paykwik, internet üzerinden ödeme yapma veya para göndermenizi mümkün kılmak için tasarlanmış bir sistemdir. Paykwik’ı kullanmak için bir banka hesabı veya kredi kartı sahibi olmanıza gerek yoktur. Sadece paranız olması yeterlidir!Müşterilerimiz Paykwik?ı farklı sebeplere bağlı olarak kullanmaktadır. Bazıları banka veya kredi kartlarını online kullanmayı tercih etmezler. Bazılarının ise bir banka hesabı yoktur. Bununla beraber, birçok müşterimiz Paykwik bütçelerinin değeri kadar harcama yapabildikleri için Paykwik?ın onlara verdiği bu kontrol yetisinden memnundurlar.Sebebiniz her ne olursa olsun, bize herhangi bir finansal bilginizi vermeden Paykwik kartını alıp kullanabilirsiniz. Böylece kartınızı internette kullanırken gizliliğinizi korursunuz. Daha iyi anlamak için nasıl işlediğine dair bilgileri okuyun.
 
Paykwik NASIL ÇALIŞAN BİR SİSTEMDİR?
Paykwik oldukça basit bir sistemdir.
 
1.Adım: Bir Paykwik Bütçesi Edinmek
 
Paranızı online kullanmaya başlamak için bir Paykwik bütçesine ihtiyacınız vardır. Her bütçe, sizin kullanmak istediğiniz değer miktarındadır- ekstra ücret yoktur. Yani 50 liralık bir Paykwik bütçesi istiyorsanız, o miktarda bir Paykwik bütçesine sahip olursunuz.
 
2.Adım: Nerede Kullanılacağına Karar Vermek
 
Paykwik bütçesi farklı şekillerde kullanılabilir. Bu bütçe, Paykwik?ın kabul edildiği binlerce sitedeki ürünleri veya hizmetleri online satın almak amacıyla kullanılabilir. Ya da MasterCard?ın geçerli olduğu her yerde para harcamak için en tercih ettiğiniz e-hesabınız veya ön ödemeli kartınıza para aktarmak için kullanılabilir.
 
Ayrıca Paykwik bütçenizden istediğiniz miktarı deniz aşırı ailelerinize ve arkadaşlarınıza bile gönderebilirsiniz.
 
3.Adım: Bütçeyi Kullanmak
 
Paykwik kartınızı nerede kullanmak istediğinize karar verdikten sonra, şimdi ödeme sayfasını ziyaret edip, ödeme şekilleri kısmından Paykwik seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.