Neden Paykwik?

Son zamanlarda internetten alış verişin daha hesaplı bir yolu bulunmaktadır. Bu yöntem paykwik kart satın alımıdır. Bu yöntemin kullanılması ile daha güvenli ve daha hesaplı bir alış veriş yapılması mümkündür, bu alış veriş metodunda her hangi bir kart gibi ve benzeri bilgilerin sitelere verilmemesi oldukça güvenli bir alış veriş olduğunu göstermektedir. Ayrıca paykwik money ile yapılan alış verişlere özel indirimler çoğu sitelerde müşterilere sunulmaktadır.
            
 Bu sanal kartlar ile alış veriş yapılmasının yanı sıra, bazı sitelere yatırım yapılması da mümkün olmaktadır. Bu sitelere kişisel bilgilerimizin veya kart bilgilerimizin verilmesinin sakıncası olduğunu düşünenler bu kartı kullanarak gönül rahatlığı ile yatırım yapabilir.
 

 Fiyatları Sabit Mi?

 
 Peki, bu kart fiyatları her sitede sabit bir fiyatlarını satışa sunulmaktadır? Paykwik fiyatları her sitede sabit değildir. Bazı siteler kendi aldıkları komisyonları düşük tutmaları neticesinde bu fiyatlar daha düşük olabilmektedir. Bu bakımdan piyasada bir rekabet olması fiyatları değiştirmektedir. Bu rekabet alış fiyatında olduğu gibi satış fiyatında da bulunmaktadır. Bu sebep ile en hesaplı sitenin tercih edilmesi uygun olacaktır.