Güvenli Alışveriş Yöntemi

İnternet alışverişlerinde kart kullanımı kolaylık getirmektedir. Bununla beraber bazı sorunları da yaşamak mümkündür. Sorunların en başında gelen güvenlik açığı olmaktadır. Banka kartı ve kredi kartları kötü niyetli kişiler tarafından kopyalanması mümkündür. Kimlik bilgileri ele geçirilerek farklı dolandırıcılıklar meydana gelebilmektedir.

Neden Sanal Kart Kullanılmalı?


Tüm dünya üzerinde birçok farklı avantajlar sağlayan sanal kartların kullanımı artmaktadır. Kullanımdaki ilk öncelik güvenlik olmaktadır.Paykwik sanal bir kart olup, cüzdanınızda taşıyabileceğiniz bir kart değildir. Bu nedenle kayıp, çalıntı gibi durumlar önlenmiştir.Tek kullanımlık olarak tasarlanmıştır. Sanal kart kullanım işleminden sonra kendini kapatmaktadır. Bu nedenle bilgilerin kopyalanarak tekrar kullanılması mümkün değildir. Bu nedenle paykwik money kullanımı en güvenli alışveriş yöntemidir. Aynı zamanda dilediğiniz miktarda satın alarak alışveriş bütçesini önceden belirlemek mümkündür. Sanal kartlarda limit aşımı bulunmamaktadır. Alışveriş miktarına uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. Alışveriş bütçesi olarak belirlediğiniz miktara göre 
paykwik fiyatları farklı seçenekler sunmaktadır. Bu oranlara göre değişkenlik gösterebilir. 

 Ayrıca kartların limitleri yüksek olduğundan belirlenen miktarın üzerine çıkarak, bütçe aşımları meydana gelebilmektedir. Tüm bunların önüne geçmek için sanal kart kullanımı önerilmektedir.