Güvenli Sanal Kart

Çevrimiçi alışveriş yaparken güvenlik amaçlı sanal karttır. Geniş kullanım alanına sahiptir. E-ticarette kimlik bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan işlem yapmayı sağlar.

Blog Detayı

Paykwik Money İle Herkesten Önce Davranın

Halen daha Türkiye’de yüzleri aşkın e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bir o kadar da belki online oyun siteleri birçok kullanıcı tarafından hergün ziyaret edilmekte ve sayısız kullanıcı tarafından para yatırılarak ödül kazanmak amacıyla oynanmaktadır.

Blog Detayı

Paykwik Fiyatları

Paykwik Money, dünya genelinde birçok kullanıcının gönül rahatlığı ile kullandığı bir beyaz sanal ödeme aracıdır. Herkesin güvenerek kullandığı sanal kartla internet siteleri de son derece güvenilir hale geldi.

Blog Detayı

Paykwik Limitleri

Belirli limitler dahilinde ödeme yapma imkanı sunan paykwik Money elektronik ön ödeme kartı, bu özelliği sayesinde internet dolandırıcılığının önüne ayrı bir set çekmektedir.

Blog Detayı

Paykwik Nedir? Ne İşe Yarar?

Artık alışverişlerin çoğu evden dahi çıkmadan yapılabilmektedir. İnternet üzeri alışverişleri yaygınlaşmış bu alışverişler için ise özel kartlar çıkmıştır.

Blog Detayı

Neden Paykwik?

Son zamanlarda internetten alış verişin daha hesaplı bir yolu bulunmaktadır. Bu yöntem paykwik kart satın alımıdır.

Blog Detayı

Paykwik Fiyatları Uygun Mudur?

İnternette güvenli ödemeyi sağlayan paykwik money son derece uygun fiyatlara sahiptir. Kart satın alırken, ihtiyacınız kadar olan miktarı kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu durum, her bütçeye uygun bir paykwik money ile karşılaşmanızı sağlamaktadır.

Blog Detayı

Paykwik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kredi kartları ve diğer online alım satım kartları günümüzde sıklıkla kullanılan kartlar arasında yer alır. Paykwik ise bu kartlardan bir tanesidir.

Blog Detayı

Paykwik Karta Hemen Sahip Olabilir Miyim?

Paykwik sahibi olmak son derece hızlıdır ve güvenlidir. Gelişe dünyanın ve internetin etkisiyle, online alışveriş yapma durumumuzda aynı oranda genişlemiştir. Büyük işlem hacimlerine sahi olan internette güvenlik önlemlerini almanız büyün önem arz eder duruma gelmiştir.

Blog Detayı

Neden Paykwik Kart?

İnternet sitelerinde alış veriş yapmak, yada bazı sitelere yatırım yapmak kimi zaman baş ağrıtıcı olabiliyor. Yada bazı siteler bazı kartlara özel kampanyalar düzenleyebiliyor.

Blog Detayı